TOP FORMA Don Joaquina na lubelskiej Cavaliadzie !!!

06
Lut
2017
Autor: Elżbieta Liberda  /   Biznes / Equine Legal Team / Po godzinach / Prawo / Sport / Wydarzenia   /   Brak komentarzy

Mecenas  Elżbieta Liberda dosiadająca swojego andaluzyjskiego wałacha Don Joaquina doskonale rozpoczęli sezon zawodów 2017 !

Zrzut ekranu 2017-02-05 o 22.24.35W dniach 2 – 5.02.2017r wystartowali w mocno obsadzonych zawodach CDN CAVALIADA CUP. 

Cavaliada to jedna z największych imprez jeździeckich w kraju, uwielbiana zarówno przez zawodników jak i publiczność.

Elżbieta Liberda i Don Joaquin już po raz trzeci mieli okazję uczestniczyć w tych wyjątkowych zawodach.

W tym roku wyniki osiągnięte przez parę były zdecydowanie najlepsze.

W konkursie Prix St.George para uzyskała 66,830 % co dało II miejsce w konkursie.

W Inter I wynik niestety był trochę słabszy – 65, 439 % i ostatecznie para uplasowała się na miejscu 4.

Finałowy niedzielny konkurs to ulubiony konkurs mecenas Liberdy i Don Joaquina – KUR – czyli program dowolny do muzyki.

Niestety naszą Panią mecenas poniosła fantazja i pomimo ogromnych starań Don Joaquina za szybkie doprowadzenie go do lotnych zmian nogi skutkowało dużo kosztującym błędem….

Ostatecznie wynik był b. zadowalający bo para uzyskała 66,850 %  i III miejsce w konkursie.

Jak widać nawet bardzo twardo stąpający po ziemi prawnicy podczas zawodów jeździeckich tracą głowę …

Ach ta adrenalina !

Wszystkim naszym kibicom, cudownej lubelskiej publiczności,  bardzo serdecznie dziękujemy za doskonały doping !

A o tym, kto pracuje na co dzień na te wszystkie sukcesy  i pomaga spełniać marzenia jeździeckie mecenas Liberdy opowiemy Wam już w kolejnym wpisie…

 

Prawo & Konie 

the best equine legal team 

 

Elżbieta Liberda

O autorze

Radca prawny, właściciel Kancelarii Prawo& Konie oraz Kancelarii Lex Perfecta. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie pod nr LB – 1568. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Menadżerskich Postgraduate Management Studies University of Illinois (USA) i Politechnikę Lubelską oraz studiów podyplomowych prawo podatkowe. Jako jedna z niewielu osób w środowisku prawniczym specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa jeździeckiego, prawa w hodowli koni , prawa weterynaryjnego oraz doradztwie prawnym dla świata sportu. Świadczy obsługę prawną dla wielu znanych zawodników, hodowców i ośrodków jeździeckich. Z sukcesami reprezentuje strony w postępowaniach Sądowych zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Doradza i negocjuje kontrakty, pomaga w procesach tworzenia ośrodków jeździeckich oraz w ich bieżącej obsłudze prawnej. Przygotowuje i weryfikuje dokumentacje przy transakcjach kupna i sprzedaży koni. Świadczy usługi dla lekarzy weterynarii, pośredników w sprzedaży koni, kowali, przewoźników, sklepów internetowych. Obsługuje Stowarzyszenia, Fundacje, Spółki. Doradza w wyborze optymalnych form prowadzenia działalności. Autorka wielu publikacji związanych z szeroko pojętym prawem sportowym i prawem cywilnym. Wykładowca i prelegent szkoleń i studiów podyplomowych. Prywatnie właścicielka trzech koni - andaluzyjskiego wałacha Don Joaquin na którym z powiedzeniem startuje w rywalizacji sportowej , hanowerskiego wałacha Caprio , oraz młodziutkiego ogiera Faruk rasy lusitano. Obecnie łączy dwie pasje - prawo i konie. Każdą wolną chwilę spędza w stajni trenując jeździectwo. Z końmi związana od ponad 20 lat. Jest czynną zawodniczką dyscypliny ujeżdżenie. Posiada uprawnienia instruktora jazdy konnej i sędziego. Obecnie zawodniczka konkursów ujeżdżenia na poziomie małej rundy. Jako junior sportowo realizowała się również w konkurencji skoków przez przeszkody. W związku z doskonałą znajomością problemów pojawiających się w branży jeździeckiej i hodowlanej jak i posiadaną specjalistyczną wiedzą prawniczą prowadzi praktykę w tym zakresie.

Brak komentarzy14 − six =