Strefa Koni TV

05
Sie
2014
Autor: Elżbieta Liberda  /   Strefa Koni TV   /   Brak komentarzy

STREFA KONI to grupa producencka łącząca doświadczenie filmowe realizatorów i producentów związanych z OTO AGENCJĄ PRODUCENCKĄ oraz branżę jeździecką reprezentowaną przez fachowców z zespołu PRAWO I KONIE. To pomysł wyjścia z profesjonalną produkcją filmową i telewizyjną do świata sportu jeździeckiego, hodowców i wszystkich podmiotów związanych z końmi.

OFERTA PRODUKCJI FILMOWO-TELEWIZYJNEJ

1. FILM PROMOCYJNY
Film promocyjny to audiowizualna formuła przedstawiająca firmę, przedsiębiorstwo, miejsce, wydarzenie i inne. Jest zazwyczaj dłuższą formą przekazu medialnego (od 3 do 20 min.), na którą składają się różne moduły tematyczne wraz z zastosowaniem grafiki i animacji. Film promocyjny zachowuje wizerunek przedsiębiorstwa (business identity), jego barwy, charakterystyczny znak graficzny bądź dźwiękowy. Produkowane przez nas filmy promocyjne wykonane są z zachowaniem wszelkich zasad sztuki filmowej, aby całość stanowiła finalnie zwartą formę, płynną narracyjnie, ciekawą merytorycznie i atrakcyjną wizualnie oraz dźwiękowo.

2. SPOT REKLAMOWY
To krótka forma prezentacji audiowizualnej trwająca zazwyczaj około 30 sek. Ta zwięzła formuła obliguje do szybkiego, jasnego i bardzo wyrazistego przekazu (często poprzez użycie zagadki, żartu czy metafory), którego celem jest jak najskuteczniejsza reklama produktu. W spocie reklamowym podstawę sukcesu stanowi dobry pomysł i nienaganna pod względem filmowym jakość produkcji oraz postprodukcji.

3. VIDEO WIZYTÓWKA
Video wizytówka to krótka ( 30-120 sek.) forma filmowa, najczęściej o charakterze reportażowym, przedstawiająca w skrócie firmę, produkt, wydarzenie czy też miejsce. Video wizytówka prezentuje przekrojowo zakres działalności firmy, walory produktu, wskazuje lokalizację przedsiębiorstwa i wszelkie dane kontaktowe. Całość wzbogacona, jak w poprzednich przypadkach, oprawą muzyczno-lektorską oraz grafiką i animacjami spójnymi z wizerunkiem firmy. Video wizytówka to zwarty i szybki przekaz audiowizualny najważniejszych i podstawowych informacji dla potencjalnych klientów bądź partnerów.

ZASTOSOWANIE FILMU PROMOCYJNEGO, SPOTU REKLAMOWEGO I VIDEO
WIZYTÓWKI
• publikacja na stronie internetowej firmy
• zamieszczanie na portalach społecznościowych
• tłoczenie na płytach DVD wykorzystywanych do dowolnych celów marketingowych
• interaktywne video prezentacje na płytach CD
• prezentacje podczas targów, konferencji i szkoleń
• prezentacje na monitorach ekspozycyjnych
• publikacja w internetowych katalogach biznesowych czy portalach informacyjnych

4. FILMY SZKOLENIOWE
Szkolenie poprzez przekaz filmowy pozwala odbiorcy na pełny kontakt wizualny i słuchowy z omawianym tematem. Jest pomocny w sytuacjach, gdzie opis słowny czy fotograficzny jest niewystarczający do zaprezentowania i zrozumienia procedur lub czynności. Filmy szkoleniowe dają możliwość bardzo wiernego przedstawienia tematu. Filmowy przekaz informacji jest szybki, zwięzły i dobrze zapamiętywany, co jest niezmiernie istotną cechą przy edukacji i szkoleniach. Zapis filmowy daje możliwość wielokrotnego odtwarzania w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Jest to niewątpliwy zysk i podniesienie skuteczności uczenia.

5. REPORTAŻ TELEWIZYJNY I FILM DOKUMENTALNY
To artystyczne formy przekazu filmowego o różnej długości i formie. Całość oparta na autorskim oryginalnym scenariuszu i nieszablonowym podejściu do tematu. Zarówno reportaż jak i film dokumentalny mogą mieć niebagatelne znaczenie marketingowe. Posiadanie w swych zasobach firmowych takiej fomy audiowizualnej znacznie podnosi rangę i prestiż przedsiębiorstwa. Daje możliwość prezentacji miejsca czy wydarzenia w sposób obiektywny.

GWARANTUJEMY
• wysoką jakość merytoryczną i techniczną produkowanych materiałów
• oryginalną konstrukcję filmową i kreatywny scenariusz
• niestandardowe podejście do tematu przedstawionego przez zamawiającego
• elegancką i wiarygodną prezentację filmową wizerunku firmy
• wysoką estetykę ujęć i najwyższej klasy montaż
• spójność środków technicznych i artystycznych
• optymalizację kosztów produkcji
• płynność i atrakcyjność przekazu
• profesjonalne udźwiękowienie i korekcja barwna obrazu
• przygotowanie dla zamawiającego kompletu dokumentów produkcyjnych (umowy, zgody,oświadczenia) zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz poszanowaniem praw autorskich i wizerunków
• mastering telewizyjny i przygotowanie techniczne produkcji zgodnie z wymaganiami technicznymi stacji telewizyjnych
• wystawienie telewizyjnych metryk filmu i kart nagrania
• nienaruszalność praw autorskich
• wystawienie oświadczenia o odpowiedzialności prawnej
• spełnienie wszelkich (również telewizyjnych) wymagań technicznych oraz produkcyjnych norm jakościowych

NASZE ATUTY
• wieloletnie doświadczenie i praktyka w branży filmowej i jeździeckiej
• współpraca z bardzo wieloma klientami z różnych branż
• ekonomiczne podejście do produkcji
• sprawna organizacja produkcji i postprodukcji
• zastosowanie atrakcyjnych i dobieranych w zależności od potrzeb środków technicznych
• współpraca z czołówką polskich operatorów, realizatorów, lektorów, montażystów
producentów z doświadczeniem w branży filmowej i telewizyjnej
• profesjonalne zaplecze sprzętowe
• szybkie i sprawne działanie
• poszanowanie pieniędzy klienta – stosujemy technologie i sprzęt w zależności od potrzeb oraz wytycznych zamawiającego

Nie posiadamy stałych cen produkcji.
Jesteśmy elastyczni i każdorazowo przygotowujemy kosztorys danej produkcji w zależności od potrzeb i warunków. Zawsze staramy się być konkurencyjni cenowo.

Elżbieta Liberda

O autorze

Radca prawny, właściciel Kancelarii Prawo& Konie oraz Kancelarii Lex Perfecta. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie pod nr LB – 1568. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Menadżerskich Postgraduate Management Studies University of Illinois (USA) i Politechnikę Lubelską oraz studiów podyplomowych prawo podatkowe. Jako jedna z niewielu osób w środowisku prawniczym specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa jeździeckiego, prawa w hodowli koni , prawa weterynaryjnego oraz doradztwie prawnym dla świata sportu. Świadczy obsługę prawną dla wielu znanych zawodników, hodowców i ośrodków jeździeckich. Z sukcesami reprezentuje strony w postępowaniach Sądowych zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Doradza i negocjuje kontrakty, pomaga w procesach tworzenia ośrodków jeździeckich oraz w ich bieżącej obsłudze prawnej. Przygotowuje i weryfikuje dokumentacje przy transakcjach kupna i sprzedaży koni. Świadczy usługi dla lekarzy weterynarii, pośredników w sprzedaży koni, kowali, przewoźników, sklepów internetowych. Obsługuje Stowarzyszenia, Fundacje, Spółki. Doradza w wyborze optymalnych form prowadzenia działalności. Autorka wielu publikacji związanych z szeroko pojętym prawem sportowym i prawem cywilnym. Wykładowca i prelegent szkoleń i studiów podyplomowych. Prywatnie właścicielka trzech koni - andaluzyjskiego wałacha Don Joaquin na którym z powiedzeniem startuje w rywalizacji sportowej , hanowerskiego wałacha Caprio , oraz młodziutkiego ogiera Faruk rasy lusitano. Obecnie łączy dwie pasje - prawo i konie. Każdą wolną chwilę spędza w stajni trenując jeździectwo. Z końmi związana od ponad 20 lat. Jest czynną zawodniczką dyscypliny ujeżdżenie. Posiada uprawnienia instruktora jazdy konnej i sędziego. Obecnie zawodniczka konkursów ujeżdżenia na poziomie małej rundy. Jako junior sportowo realizowała się również w konkurencji skoków przez przeszkody. W związku z doskonałą znajomością problemów pojawiających się w branży jeździeckiej i hodowlanej jak i posiadaną specjalistyczną wiedzą prawniczą prowadzi praktykę w tym zakresie.

Brak komentarzyeighteen + 15 =