O FIRMIE

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbiety Liberda PRAWO&KONIE  to jedna z pierwszych firm prawniczych specjalizujących się w sprawach związanych z hodowlą koni i jeździectwem.

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem sprzedaży koni rekreacyjnych i sportowych oraz  coraz większą liczbą ośrodków jeździeckich w Polsce widoczne jest rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi prawnicze w tym zakresie.

Dokonywane transakcje oraz czynione inwestycje opiewają niejednokrotnie na ogromne sumy pieniężne. Warto zatem, aby uczestnicy transakcji, zawodnicy oraz właściciele ośrodków czuli się bezpiecznie w świetle obowiązujących przepisów prawnych.

Rosnąca ilość spraw wpływających do Kancelarii świadczy o potrzebie nieco bardziej formalnego podejścia do tematu.

Intencją Kancelarii jest przedstawienie Państwu klarownej sytuacji prawnej, zarówno kiedy funkcjonujecie Państwo na rynku jako profesjonaliści oraz kiedy konie to tylko hobby i rekreacja.

Zespół  PRAWO & Konie tworzą eksperci  w zakresu prawa, podatków, marketingu,  zarządzania.


Wszyscy, poza swoją główną profesją są ściśle związani z branżą jeździecką i hodowlaną.

Kancelaria współpracuje z lekarzami weterynarii, zawodnikami i trenerami, co umożliwia dokładną analizę każdej przekazanej do badania sprawy w oparciu o specjalistyczną wiedzę.

Indywidualne podejście do każdego zagadnienia gwarantuje satysfakcję  klienta.

Ponieważ coraz więcej transakcji dokonywanych jest na skalę międzynarodową Kancelaria świadczy usługi także w języku angielskim i rosyjskim, zaś wszelkie formalności załatwiane mogą być online.

 

Zapraszam do współpracy

Elżbieta Liberda
radca prawny