Elżbieta Liberda w pierwszej trzydziestce najbardziej rokujących prawników Polskiej palestry !

20
Paź
2016
Autor: Elżbieta Liberda  /   Po godzinach / Wydarzenia   /   Brak komentarzy

Mamy przyjemność poinformować, że mecenas Elżbieta Liberda zdobywa laury nie tylko na czworobokach i salach sądowych !

Jej działalność zawodowa, innowacyjne podejście do prowadzenia Kancelarii, standard obsługi klientów oraz oczywiście niszowa specjalizacja jaką jest  Prawo dla jeźdźców, hodowców koni oraz podmiotów ze „Świata Koni” została doceniona przez Kapitułę prestiżowego konkursu

Rising Stars – prawnicy – liderzy jutra ! 

 

zrzut-ekranu-2016-10-20-o-13-50-13

 

A tak o konkursie pisze Gazeta Prawna  :

„Konkurs Rising Stars, organizowany już po raz piąty przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną, wyłonił młodych prawników, którzy swoją wiedzą, przedsiębiorczością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

Wśród kryteriów, poza wiekiem (konkurs jest skierowany do osób, które nie ukończyły 35. roku życia w dniu 30 czerwca 2016), znalazły się między innymi kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedza umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową, działalność pro bono lub społeczna, a także sukcesy osobiste i inne osiągnięcia kandydata.

Pragniemy uhonorować tych, którzy bez kompleksów udzielają się w środowisku prawniczym, potrafią łączyć karierę zawodową z pracą naukową, a także znajdują czas na działalność społeczną. Konkurs przeznaczony jest nie tylko dla prawników pracujących w kancelariach prawniczych, lecz także w firmach i innych organizacjach.

Kapituła Konkursu spośród nadesłanych zgłoszeń dokonała wyboru trzydziestu laureatów, którym przyzna tytuł „Rising Star”. Lista laureatów znajduje się w zakładce „Laureaci”.” 

 

Jak widać praca z prawdziwą pasją zostaje doceniona nie tylko przez Naszych klientów, ale również przez największe autorytety prawniczego świata 🙂

Cieszymy się ogromnie z sukcesu !   

Chociaż te naprawdę duże jeszcze przed nami ! 

Obserwujcie bacznie Naszą firmę bo już niebawem zaskoczymy Was kolejnymi rozwiązaniami ułatwiającymi świadczenie pomocy prawnej na terenie całej Europy oraz jeszcze szerszym  wachlarzem usług . Dla ciekawskich mała podpowiedź  – do zobaczenia na video blogu !

ab7a2232

Elżbieta Liberda

O autorze

Radca prawny, właściciel Kancelarii Prawo& Konie oraz Kancelarii Lex Perfecta. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie pod nr LB – 1568. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Menadżerskich Postgraduate Management Studies University of Illinois (USA) i Politechnikę Lubelską oraz studiów podyplomowych prawo podatkowe. Jako jedna z niewielu osób w środowisku prawniczym specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa jeździeckiego, prawa w hodowli koni , prawa weterynaryjnego oraz doradztwie prawnym dla świata sportu. Świadczy obsługę prawną dla wielu znanych zawodników, hodowców i ośrodków jeździeckich. Z sukcesami reprezentuje strony w postępowaniach Sądowych zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Doradza i negocjuje kontrakty, pomaga w procesach tworzenia ośrodków jeździeckich oraz w ich bieżącej obsłudze prawnej. Przygotowuje i weryfikuje dokumentacje przy transakcjach kupna i sprzedaży koni. Świadczy usługi dla lekarzy weterynarii, pośredników w sprzedaży koni, kowali, przewoźników, sklepów internetowych. Obsługuje Stowarzyszenia, Fundacje, Spółki. Doradza w wyborze optymalnych form prowadzenia działalności. Autorka wielu publikacji związanych z szeroko pojętym prawem sportowym i prawem cywilnym. Wykładowca i prelegent szkoleń i studiów podyplomowych. Prywatnie właścicielka trzech koni - andaluzyjskiego wałacha Don Joaquin na którym z powiedzeniem startuje w rywalizacji sportowej , hanowerskiego wałacha Caprio , oraz młodziutkiego ogiera Faruk rasy lusitano. Obecnie łączy dwie pasje - prawo i konie. Każdą wolną chwilę spędza w stajni trenując jeździectwo. Z końmi związana od ponad 20 lat. Jest czynną zawodniczką dyscypliny ujeżdżenie. Posiada uprawnienia instruktora jazdy konnej i sędziego. Obecnie zawodniczka konkursów ujeżdżenia na poziomie małej rundy. Jako junior sportowo realizowała się również w konkurencji skoków przez przeszkody. W związku z doskonałą znajomością problemów pojawiających się w branży jeździeckiej i hodowlanej jak i posiadaną specjalistyczną wiedzą prawniczą prowadzi praktykę w tym zakresie.

Brak komentarzy9 + fifteen =