CAPRIO i Elżbieta Liberda brązowymi medalistami Mistrzostw Województwa Lubelskiego

24
Kwi
2017
Autor: Elżbieta Liberda  /   Po godzinach / Wydarzenia   /   Brak komentarzy

Sezon zawodów halowych zakończyliśmy bardzo optymistycznym akcentem.

Elżbieta Liberda na hanowerskim wałachu Caprio (Calido/Silvio) wystartowali w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w ujeżdżeniu.

Zawody odbyły się w przepięknej Stadninie Koni Arabskich w Janowie Podlaskim.

Caprio po długiej przerwie od startów spisał się doskonale osiągając zadowalające noty  – 66 % w półfinale i 64,600% w finale Mistrzostw.

Wyniki dały parze w klasyfikacji ogólnej III miejsce i brązowy medal. 

Dodatkowo Elżbieta Liberda reprezentująca barwy EquiClub Zamłyniec za starty w 2016 r  otrzymała po raz kolejny nominację do Kadry Województwa Lubelskiego. 

Dobre wyniki osiągnięte przez parę to pierwsze efekty doskonałej współpracy z wybitną zawodniczką i trenerką Iloną Janas , która to przygotowała Elę i dość „trudnego” partnera Caprio do zawodów.

Wszystkim przyjaciołom, kibicom serdecznie dziękujemy !

Starty w zawodach aktywnej zawodowo mecenas Liberdy nie byłyby możliwe gdyby nie codzienne wsparcie Dream team Prawo & Konie  – Paulina Zeliszewska, Hubert Jankowski, Beata Nowicka, Julia Gdulewicz .

 

Elżbieta Liberda

O autorze

Radca prawny, właściciel Kancelarii Prawo& Konie oraz Kancelarii Lex Perfecta. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie pod nr LB – 1568. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Menadżerskich Postgraduate Management Studies University of Illinois (USA) i Politechnikę Lubelską oraz studiów podyplomowych prawo podatkowe. Jako jedna z niewielu osób w środowisku prawniczym specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa jeździeckiego, prawa w hodowli koni , prawa weterynaryjnego oraz doradztwie prawnym dla świata sportu. Świadczy obsługę prawną dla wielu znanych zawodników, hodowców i ośrodków jeździeckich. Z sukcesami reprezentuje strony w postępowaniach Sądowych zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Doradza i negocjuje kontrakty, pomaga w procesach tworzenia ośrodków jeździeckich oraz w ich bieżącej obsłudze prawnej. Przygotowuje i weryfikuje dokumentacje przy transakcjach kupna i sprzedaży koni. Świadczy usługi dla lekarzy weterynarii, pośredników w sprzedaży koni, kowali, przewoźników, sklepów internetowych. Obsługuje Stowarzyszenia, Fundacje, Spółki. Doradza w wyborze optymalnych form prowadzenia działalności. Autorka wielu publikacji związanych z szeroko pojętym prawem sportowym i prawem cywilnym. Wykładowca i prelegent szkoleń i studiów podyplomowych. Prywatnie właścicielka trzech koni - andaluzyjskiego wałacha Don Joaquin na którym z powiedzeniem startuje w rywalizacji sportowej , hanowerskiego wałacha Caprio , oraz młodziutkiego ogiera Faruk rasy lusitano. Obecnie łączy dwie pasje - prawo i konie. Każdą wolną chwilę spędza w stajni trenując jeździectwo. Z końmi związana od ponad 20 lat. Jest czynną zawodniczką dyscypliny ujeżdżenie. Posiada uprawnienia instruktora jazdy konnej i sędziego. Obecnie zawodniczka konkursów ujeżdżenia na poziomie małej rundy. Jako junior sportowo realizowała się również w konkurencji skoków przez przeszkody. W związku z doskonałą znajomością problemów pojawiających się w branży jeździeckiej i hodowlanej jak i posiadaną specjalistyczną wiedzą prawniczą prowadzi praktykę w tym zakresie.

Brak komentarzy2 × three =