7 miejsce mecenas Elżbiety Liberdy w rankingu najbardziej obiecujących prawników RISING STARS -:)

26
Lis
2016
Autor: Elżbieta Liberda  /   Bez kategorii / Biznes / Marketing / Po godzinach / Prawo / Wydarzenia   /   Brak komentarzy

To ogromny sukces naszej Kancelarii.

Już samo znalezienie się w gronie laureatów tego konkursu założycielki Kancelarii Radcy Prawnego Lex Perfecta było ogromnym wyróżnieniem !

Podczas finałowej gali która odbyła się w dniu 14 listopada 2016r w Warszawie mec. Elżbieta Liberda odebrała gratulacje za zajęcie 7 miejsca spośród 30 wcześniej wyłonionych laureatów.

Jak do tej pory w finałowej dziesiątce z reguły znajdowali się prawnicy z wielkich międzynarodowych korporacji . Tymczasem doceniono i zauważono działalność zawodową prawniczki z lubelszczyzny 🙂

I to prawnika który specjalizuje się w tak wąskiej dziedzinie jaką jest prawo dla tych, którzy świat wolą oglądać spomiędzy końskich uszu !

A co powiedziała nam po powrocie z uroczystej gali Ela Liberda?

” To wielki zaszczyt znaleźć się wśród tak utalentowanych ludzi sukcesu z całej Polski.
To miłe, że doceniona została moja codzienna praca. Osobiście najbardziej cieszy mnie, że jury spojrzało nie tylko na moje sukcesy jako prawnika, ale także na umiejętność połączenia wymagającej pracy w kancelarii z równie wymagającą pasją jaką jest jeździectwo, na specjalizacje kancelarii oraz na innowacyjne podejście do obsługi klientów.

Takie wyróżnienia nakręcają do coraz intensywniejszego rozwoju i pokazują, że w życiu trzeba robić to co się kocha i pracować z prawdziwą pasją ” !

20161114_190142_lls

20161114_192003_lls

 

zdjecie-5-1

zrzut-ekranu-2016-11-16-o-20-14-27

Elżbieta Liberda

O autorze

Radca prawny, właściciel Kancelarii Prawo& Konie oraz Kancelarii Lex Perfecta. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie pod nr LB – 1568. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Menadżerskich Postgraduate Management Studies University of Illinois (USA) i Politechnikę Lubelską oraz studiów podyplomowych prawo podatkowe. Jako jedna z niewielu osób w środowisku prawniczym specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa jeździeckiego, prawa w hodowli koni , prawa weterynaryjnego oraz doradztwie prawnym dla świata sportu. Świadczy obsługę prawną dla wielu znanych zawodników, hodowców i ośrodków jeździeckich. Z sukcesami reprezentuje strony w postępowaniach Sądowych zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Doradza i negocjuje kontrakty, pomaga w procesach tworzenia ośrodków jeździeckich oraz w ich bieżącej obsłudze prawnej. Przygotowuje i weryfikuje dokumentacje przy transakcjach kupna i sprzedaży koni. Świadczy usługi dla lekarzy weterynarii, pośredników w sprzedaży koni, kowali, przewoźników, sklepów internetowych. Obsługuje Stowarzyszenia, Fundacje, Spółki. Doradza w wyborze optymalnych form prowadzenia działalności. Autorka wielu publikacji związanych z szeroko pojętym prawem sportowym i prawem cywilnym. Wykładowca i prelegent szkoleń i studiów podyplomowych. Prywatnie właścicielka trzech koni - andaluzyjskiego wałacha Don Joaquin na którym z powiedzeniem startuje w rywalizacji sportowej , hanowerskiego wałacha Caprio , oraz młodziutkiego ogiera Faruk rasy lusitano. Obecnie łączy dwie pasje - prawo i konie. Każdą wolną chwilę spędza w stajni trenując jeździectwo. Z końmi związana od ponad 20 lat. Jest czynną zawodniczką dyscypliny ujeżdżenie. Posiada uprawnienia instruktora jazdy konnej i sędziego. Obecnie zawodniczka konkursów ujeżdżenia na poziomie małej rundy. Jako junior sportowo realizowała się również w konkurencji skoków przez przeszkody. W związku z doskonałą znajomością problemów pojawiających się w branży jeździeckiej i hodowlanej jak i posiadaną specjalistyczną wiedzą prawniczą prowadzi praktykę w tym zakresie.

Brak komentarzyeight − 1 =